ZBORNIK ANTONA BOZANIĆA PREDSTAVLJEN U ZAGREBU

U organizaciji Društva Krčana i prijatelja otoka Krka u zagrebačkoj knjižnici i čitaonici „Bogdan Ogrizović“ 22. siječnja 2024. sa početkom u 18,00 sati, predstavljen je Zbornik Antona Bozanića (Papers in honour of Anton Bozanić) koje je izdano kao 66. svezak Krčkog zbornika Povijesnog društva otoka Krka 2023. godine povodom sedamdesetog rođendana dr. sc. Antona Bozanića.

Zbornik Antona Bozanića sadrži dvije cjeline naslovljene Vita et opera i Studia in honorem  Antonii Bozanić.

Prije početka predstavljanja Zbornika pozdravnu riječ nazočnima uputio je predsjednik Društva Tihomir Šicel, a potom su Zbornik predstavili Juraj Mužina, izvanredni profesor dr. sc. Daniel Patafta, recenzent, urednik izvanredni profesor dr. sc. Tomislav Galović i doc. dr. sc. Anton Bozanić.

(I. G. Hrabrić)