XIII. IZBORNA SKUPŠTINA DRUŠTVA

U maloj dvorani Matice Hrvatske, u utorak, 5. ožujka 2024., sa početkom u 18,00 sati održana je XIII. Izborna skupština Društva.

Nakon usvajanja dnevnog reda, te izborom zapisničara, ovjerovitelja zapisnika i verifikacione komisije, uslijedilo je usvajanje zapisnika sa XII. Skupštine, a u nastavku izvješća o radu Društva u 2023. godini.

Juraj Mužina je proglašen novim počasnim članom Društva, a Srećku Fleischeru dodijelena je zahvalnica za dugogodišnji rad i promicanje Društva.

Predsjednik Društva Tihomir Šicel prezentirao je plan rada Društva za 2024. i 2025. godinu, te finacijski plan za navedeno razdoblje.

Skupština je završila rad u 19,30 sati, a članovi su se nastavili družiti uz presnec i čašicu žlahtine. (Hrabrić I. G.)